·  TEL. 935 705 354 · EMAIL a8021594@xtec.cat
 · 

Professorat

Professorat del centre.


                                                    PROFESSORAT SECUNDÀRIA

Departament de Visual i Plàstica 
Cap de departament Angelina Serra
  Jaume Parera
  Pau Sellès
   
Departament de Català 
Cap de departament Rosa Maria Pérez
  Joan Negre
  Anna Calavera
  Mila Tourí
  Annabel Plans
   
Departament de Castellà 
Cap de departament Beatriz Campreciós
  Mari Martínez
  Alex Expósito
  Verónica Silvestre
   
 Departament de Matemàtiques 
Cap de departament Eduard Muñio
  Martí Almor
  Marta Asensi
  Albert Rodriguez
  Marta Costa
   
Departament de Llengües estrangeres 
Cap de departament Laura Miralles
  Arnau Oltra
  Maria José Cortés
  María José Vilches
                                                  Francés Yolanda Quesada
  Neus Morales
   
Departament de Ciències Naturals 
Cap de departament Rosa Montañés
  Anna Baraldès
  Francesc Remohí
  Leonor Arós
  Jesús Ramón Martinez
   
Departament de Ciències Socials 
Cap de departament Manel Martín
  Maria Josep Amigó
  Mari Paz Casadó
  Joan Carles Tajafuerce
  David Sánchez
  David Martínez
  Hugo Vázquez
                                              Religió Susana Aparició
   
Departament Pedagògic 
Cap de departament Alberto Sáez
  Montse Ortiz
                                              Orientació Debora Pérez
   
 Departament Educació Física i Música 
Cap de departament Àngels Collell
  Miguel Fune
                                             Música Enrique Vallet
   
 Departament de Tecnologia 
  Cap de departament Juan José Ciriano
  Jesús Álvarez
                                                                    Pau Acedo
  Elena Lago

 

                                        PROFESSSORAT CICLES FORMATIUS

Departament Electricitat Electrònica 
  Masip, Joan Ramon
  Mas, Emili
  Perez, Pau
  Ramírez, Juan
  Clemente, Joan
  Escar, Lorenzo
  Zahino, Antonio
  Villanueva, Valentin
  Motos, Pere
 Cap de departament Yebra, Jaume
   
Departament d'Automoció 
  Cuelliga, Jose
  Cuelliga, Santiago
  Betrán, Xavier
  García, Carlos
  Roldan, Albert
  Díaz, Hipolito
  Català, Joan
 Cap de departament Álvarez, Antonio
  Agustina, Oscar
  Valero, Jose
  Marco, Alberto
  Criado, Juan Pedro
  Tarroch, Carles
  Lopez, Elisabeth
   
Departament de Fabricació Mecànica 
 Cap de departament Calvet, Francesc
  Tornay Moreno, Miguel Ángel
  Tornay, Oriol
  Bertolin, Sergio
  Toribio, Juli
  Muela, Ester
  Viedma, Antonio
  García, Juan Francisco
  Estany, Adrià
  Fernandez, Josep
  Guzman, Daniel
  Villalbí, Albert
   
Departament de Química 
 Cap de departament Pujolriu, Joan
  Belenguer, Ana María
  Caubet, Mònica
  Romero, Debora
  Cabrera, Bibiana
  Sánchez, Rodrigo
  Perelló, Catalina
   
 Departament de Fol i Seguretat
 Cap de departament Martínez, Raquel
  Bonache, Maria Dolores
  Sig, José
  Cruz, Rufino
   Sanchez, Beatriz
  Collado, Jose Manuel
  Rifà, Marc
  Renart, Xaver
  Garcés, Daniel
  Ospitaletxe, Camilo
  De Llanza, Albert
  Sanz, Juan Francisco
   
P.F.I. 
 Coordinadora PFI Cordoba, Elena
  Gallego, Jose Maria
  Angelet, Jose